Вільне для думок та ідей - радіо дітей
1 1 1 1 1 (3 голосів)

chervonograd

НОВИЙ РІК – ПРИЙШОВ ДО ВОРІТ

Напередодні Нового 2020 року та Різдва Христового маліжани Червонограда, разом із Наталією Лемех-Кічун, головою Червоноградського відділення-філії МАЛіЖ завітали до студії «Новий двір». Юні літератори і журналісти читали свої нові твори, спілкувалися зі старшими колегами, ділилися набутим досвідом творчої праці, мріями і творчими планами.

chervonograd2chervonograd3

Коментарі  

Oborina
+3 #3 Oborina 12.01.2020, 08:37
Слухала із великим захопленням цю радіопередачу. Надзвичайно добру справу розпочав наш головний редактор "Радіо МАЛіЖ" Сергій Бондарук, не плутаю його прізвища. Дякую Вам і бажаю нових творчих успіхів на маліжанській ниві.
shturman-inter
+3 #2 shturman-inter 10.01.2020, 12:57
Сергій БОНДАРУК
Головний редактор «Радіо МАЛіЖ» пише на нашу електронну скриньку: "Червоноград є лідером!!! І буде, бо мені наразі ніхто з інших відділень особисто не надсилав творів((( І прізвище моє вже мало стільки видозмін, що не раз і не два було бажання зміни на псевдо... Змінив, але знають його лишень ... Для усіх вас залишаюсь тим, ким був. З повагою та щирістю... Чекаю зустрічі з усіма вами... ВИ Усі НАЙКРАЩІ! А ми маємо ще два творчих доробка - почуєте вже за кілька днів, далі дітки вже працюють до Великодня! А ще декілька реальних ідей!!! Надсилайте, друзі, свої твори, адресу електронну маєте! Бажано авторською начиткою у форматі МР-3. Або тексти з обов`язковою розповіддю про себе. Про стежинки творчості. І вас почують принаймні (наразі) у 20-х країнах світу!"
Санта Клаус
+3 #1 Санта Клаус 30.12.2019, 21:17
Слухав цю радіопередачу на одному подиху. Мені дуже сподобалися твори юних поетів і прозаїків Червонограда.Ос облива подяка їх наставникам Наталії Кічун-Лемех і Сергію Боднаруку.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі