Вільне для думок та ідей - радіо дітей
1 1 1 1 1 (2 голосів)

18 efir kvasnytsia jaroslav1

ХТО ШУКАЄ, ТОЙ ЗАВЖДИ ЗНАЙДЕ!
СВОЄ, БЛИЗЬКЕ ТА ОДНОДУМЦІВ-ДРУЗІВ!!!

(Кордони творчості неосяжні!)

Підтвердженням цього може бути цей черговий випуск радіосюжету від радіо МАЛіЖ.

Переднє слово буде таким, що не варто десь щось (чи когось) шукати, бо усе завжди поруч!!! І принцип магніту таки притягує споріднені субстанції! А насамперед і завжди у пошуку є мета! Ні, не примусити, а спробувати запропонувати помічну руку…

При тому розуміючи, що оцю руку не одразу приймуть!!! Тим паче – ДІТИ!!! Але прагнути, знайти таки треба, аби допомогти розвинути здібності (у цьому випадку) юного митця, юну творчу особистість вже змалку.

Такою знахідкою (без перебільшення) для Червоноградського відділення МАЛіЖ став Ярослав Квасниця, котрий «засвітився у ЗМІ» як переможець відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу юних читачів. Тож був запрошений на одне із засідань відділення, аби познайомитись з ним. І він прийшов! У нього в той день взяв інтерв'ю наш колега Маркіян Лехман і запропонував доєднатись до МАЛіЖу. Ярослав не одразу погодився, але, не довго думаючи, дав згоду. Тепер він над активний, бо спробував себе вже у статусі радіожурналіста (творча особистість)! Була нагода, яку він використав. Без підказок та настанов!

Думка одна – він Талант від Бога. Отож його першу спробу і пропонуємо до уваги усіх, хто живе творчістю! Зауважте, це його дебют у новому форматі!!!

Він шукав СЕБЕ!!! І вже знайшов у дружній команді МАЛіЖ!!! Без першого гливкового млинця!!!

 

18 efir kvasnytsia jaroslav2

Коментарі  

admin-malig
+2 #3 admin-malig 25.04.2021, 12:10
Щоразу переглядаю коментарі під радіопередачами , складається таке враження, що їх не слухають автори, а також відвідувачі сайту. Часто-густо бачу там нульову реакцію. Прошу реагувати, якщо вам коментар подобається і був корисним прошу кликати на зелений символ, якшо протилежне, кликати слід на червоний символ. Не обділяйте увагою наших коментаторів!
rektor-malig
+5 #2 rektor-malig 26.03.2021, 15:20
Прослухав на одному подиху, чудова радіопередавача , чекаємо нових.
Щасти!
markrk21
+8 #1 markrk21 26.03.2021, 12:28
Зворушливо і приємно!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі