Вільне для думок та ідей - радіо дітей
1 1 1 1 1 (2 голосів)

rozhdestvo2020

Радіо МАЛіЖ доступне кожному - тим, хто впевнено крокує стежинами творчості, тим, хто зі стежини вже й на широку дорогу став, при тому залишається у чудовій творчій сім`ї. А ще й тим, хто щиро допомагає усім Юним послідовникам, обдарованим небесами…

Ми вже творчий передноворічний подарунок усім нашим колегам, друзям подарували новою рубрикою «Радіо театр». Дякуємо за відгуки та сподіваємось, принаймні хотілося б, аби усі тим (хоча б для початку) зацікавились. Тим паче, що свіженькі дві радіо вистави вже визрівають.

А у ці різдвяні дні слухаємо колядки, зустрічаємо посівальників, чекаємо щедрувальників! І, звісно ж, ще й насолоджуємось численними Вертепами! Чому, спитаєте, численними. Бо про історію виникнення власне вертепів (а, може, таки… вистав) та подальше їхнє поширення наразі пропонуємо дуже цікаву розповідь від нашого колеги… Кого? Про усе почуєте уже тепер!

А продовження звичайно ж Буде! Не баріться, поспішайте, свої радіо твори надсилайте!

Усіх з Різдвом, Новим Роком та прийдешнім Водохрещам!

Коментарі  

markrk21
0 #5 markrk21 17.06.2021, 14:33
Сергію Михайловичу! З Вашим заповзяттям усе вдасться!
Радіо-Сергій
0 #4 Радіо-Сергій 02.06.2021, 21:33
Вже доволі довго очікую нових творчих радіо доробків від кожного відділення МАЛіЖ. Бо таки бракує радіосюжетів та талановитих дикторів - ведучих. Як загалом і креативу, нових віянь та свіжого вітру у цій сфері!!!
Радіо-Сергій
+1 #3 Радіо-Сергій 08.02.2021, 20:21
На черзі вже доволі конкретно (із нюансами) готові наразі.. ;-) у різні рубрики нові передачі!!! Цього ж тижня буде для усіх цікава несподіванка)))
Мельничук
+6 #2 Мельничук 16.01.2021, 22:54
Чудовий програма, голоси, унікальні колядки. Друзі Маліжани- молодці, що продовжуєте з покоління в покоління підтримувати традиції українського народу. Завдяки штурману, нашому Ректору Василю Федоровичу Ми всі пливемо в правильному руслі коробці творчості.
shturman-inter
+5 #1 shturman-inter 16.01.2021, 20:49
Висловлюю подяку Сергію БОНДАРУКУ
головному редактору «Радіо МАЛіЖ», за створену разом із автором Тарасом ЛЕХМАНОМ, коментатором-ог лядачем МАЛіЖ - різдвяної - спеціальної радіопередачі.
Слухайте дорослі і малі, насолоджуйтеся радістю і благословінням з небес!
НАГАДУЮ!

Матеріали до наступних радіопередач слід надсилати на електронну пошту: radiondvir@gmail.com до головного редактора радіостанції МАЛіЖ Сергію БОНДАРУКУ або до головного офісу МАЛіЖ: mala-akadem@ukr.net
Завжди готові Вам допомогти!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі