Вільне для думок та ідей - радіо дітей
1 1 1 1 1 (2 голосів)

radio sheketa1

У спеціальному фестивальному випуску, який на наше прохання підготував заступник ректора МАЛіЖ із радіокомунікацій, керівник радіопроектів МАЛіЖ Сергія Бондарук багато теплих слів сказано на адресу організаторів та ініціаторів нашого фестивалю, зокрема його хрещеного батька заслуженого журналіста України, письменника, генерального директора і засновника Міжнародного фестивалю «Рекітське сузір'я» Василя ТАРЧИНЦЯ.

Цьогорічний фестиваль завдяки його керівництву, зокрема, Андрія Шекети, Ольги Урсти, Йосипа Хамардюка, Сніжани Кичери-Брензович, Ганни Кінаш був доволі представницьким на зарубіжних гостей і учасників із сонячного Азербайджану і Криму, сусідньої Польщі…

Під голосисті трембіти було відкрито це дитяче літературно-мистецьке дійство. Новопризначений віце-президент маліжанського фестивалю Андрій ШЕКЕТА отримав булаву, відповідне посвідчення і символи-відзнаки, яку на фестивалі йому урочисто вручив ректор МАЛіЖ Василь Тарчинець.

Сподіваємося, що наставник творчої юні Андрій ШЕКЕТА буде докладати усіх зусиль для розвитку нашого проекту. Він, у числі перших, долучився до створення веб-порталу МАЛіЖ, а також до заохочення творчої праці маліжан.

Найближчим часом ми розташуємо його інтерв'ю на нашому радіо.

radio sheketa3radio sheketa2

Коментарі  

rektor-malig
+1 #1 rektor-malig 12.09.2019, 15:30
Безмежно вдячний авторові радіолиста Сергію Боднаруку за тепле вітання, яке було озвучено на Міжнародному фестивалі юних талантів "Рекітське сузіря-2019". Сподіваюся і надіюся на активну співпрацю із радіостудією "Новий двір".
Усіх Вам гараздів дорогі колеги і друзі!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі