Історія, символіка, офіційні документи

Про XVII Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір'я – 2020»

Відповідно до Статуту МАЛіЖ, Положенню про Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір'я – 2020» змінено закличне тематичне гасло «Почуйте нас! Діти світу за мир!». За умов скасування карантину на території України фестиваль відбуватиметься 1-6 липня у смт. Міжгір'я.

Керівникам відділень-філій і осередків МАЛіЖ забезпечити участь у фестивалі дітей із числа маліжан.

У разі дії карантину фестиваль відбуватиметься у формі онлайн, для чого Андрію Шекеті, Президенту Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я, Ользі Урсті, Віце-президенту Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я», Ганні Кінаш, Заступнику генерального директора Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я», Йосипу Хамардюку, виконавчому секретарю Правління МАЛіЖ, керівникам відділень-філій і осередків МАЛіЖ надати до 30 травня ц.р. пропозиції, визначити технічні засобами, програму, проведення майстер-студій, тощо.

На медіа-ресурсі МАЛіЖ у зв'язку із ситацією, яка склалася, уже проводиться цілий ряд нових конкурсів у багатьох номінаціях.

Звертаю увагу керівників відділень-філій і осередків МАЛіЖ активніше долучатися маліжанам до участі у конкурсах та інших проектах МАЛіЖ.

Контроль за виконання даної постанови залишаю за собою.

Голова Правління Громадської організації –
Ректор Міжнародної академії літератури і журналістики
В.Ф. Тарчинець

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ