Історія, символіка, офіційні документи

Про підготовку до відзначення
ювілею МАЛіЖ – 10-ї річниці з часу її заснування

У липні місяц ц.р. громадська дитяча творча організація МАЛіЖ відзначає ювілей – 10 річницю з дня її заснування. З метою грунтовної та якісної підготовки та проведення цього заходу, активізації учнівської молоді у творчому та суспільному житті, залучення їх до співпраці із МАЛіЖ – п р о п о н у ю:
Дирекції навчальних закладів де діють відділення, осередки інші творчі структури МАЛіЖу:
– провести посадку 10 дерев у визначених місцях, (алей МАЛіЖу) у знак 10-ї річниці з часу її заснування;
– прийняти до спілчан МАЛіЖу 10 учнів схильних до творчої роботи;
– направити до редакції газети-журналу «СУЗІР'Я» прозові, поетичні та публіцистичні твори школярів та фото для публікації їх у другому томі «РЕКІТСЬКЕ СУЗІР'Я», вибраних творів МАЛіЖу (до 30 квітня ц.р.)
– провести публічну презентацію-звіт Вашого відділення перед широкою громадскістю міста із висвітленням її у місцевих та маліжанських засобах масової інформації (до кінця травня місяця).
– провести конкурсні тури щодо відбору учасників-конкурсантів у ювілейних заходах МАЛіЖу та участі у ІХ Міжнародному фестивалі юних поетів і прозаїків, митців фото, малюнку, журналістики, авторської пісні та літературно-мистецьких композиції «РЕКІТСЬКЕ СУЗІР'Я – 2012».
– Оформити тематичні виставки фото і малюнків діяльності Вашого відділення та місцевих осередків МАЛіЖу (до кінця квітня ц.р.)
– підготувати тематичний план заходів Вашого відділення, місцевих осередків щодо підготовки та проведення ювілею МАЛіЖу, надіслати його до офісу МАЛіЖу або на електронну скриньку (до 25 квітня ц.р.).

Керівник ГДТО – ректор МАЛіЖу
В.Ф. Тарчинець

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ