Історія, символіка, офіційні документи

Міжнародна академія літератури і журналістики

НАКАЗ №7
від 12.07.2020 р.

Про проведення XVII Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір’я» у дистанційному форматі

1.Відповідно до Статуту МАЛіЖ, Положення про Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір’я», інших нормативних документів з 16 липня по 7 серпня провести у дистанційному форматі XVII Міжнародний фестиваль юних талантів «Рекітське сузір’я», (далі Фестиваль).
2.Президенту Фестивалю Андрію Шекеті, віце-президенту Ользі Урсті, заступнику генерального директора Фестивалю Ганні Кінаш забезпечити проведення урочистої частини відкриття Фестивалю, роботу журі, майстер-студій, підведення підсумків та оголошення результатів, гала-концерту та урочистого завершення Фестивалю.
3.Призначаю журі Фестивалю у 12 номінаціях у такому складі:

Номінація  « Поезія»

Наталія КІЧУН-ЛЕМЕХ  (голова)
Василь КУЗАН ( співголова) , голова Закарпатської обласної організації Національної спілки письменників України, український поет, прозаїк, літературознавець, журналіст, громадський діяч, член Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України.Мар’яна  САЛАЙ-ПАК, голова філії МАЛіЖ Ужгородського району, поетеса, авторка багатьох поетичних та пісенних збірок, була головою, членом журі у номінації «Поезія» нашого фестивалю.
Ігор  ДАХ, заступник головного редактора газети «Акцент», автор багатьох поетичних збірок і прозових книг, головний редактор журналу «Ліхтарик», був головою, членом журі у номінації «Поезія» нашого фестивалю.
Ірина РАКУКС філологиня, авторка декількох дитячих поетичних збірок, член української асоціації письменників,  вчителька української мови та літератури вищої категорії, поетеса, авторка шести збірок, літературний критик.

Номінація «Проза»
Тетяна БАЛАГУРА
   (голова)
Олександра ПРИСТАВСЬКА, почесний професор МАЛіЖ, голова Львівського обласного відділення  МАЛіЖ , була головою, членом журі у номінації «Проза» нашого фестивалю, авторка чисельних науково-методичний статей.
Світлана ДЄЛЄСКЄ, голова відділення МАЛіЖ, м. Слов’янська,  почесна професорка МАЛіЖ, членкиня Національної спілки журналістів України , відзначена медаллю МАЛіЖ,  неодноразово була членом журі у номінації «Проза» нашого фестивалю, авторка багатьох статей з педагогічної проблематики.

Номінація «Журналістика»

Володимир ТАРАСЮК  (голова)
Лариса  СТРОЇН, керівник Мукачівського відділення-філії МАЛіЖ, учитель української мови та літератури, вища категорія, старший учитель, неодноразово була членом журі у номінації «Журналістика» нашого фестивалю, авторка багатьох статей з педагогічної проблематики.
Марія  СЕЛЕХМАН, голова відділення МАЛіЖ м. Виноградова, неодноразово була членом журі у номінації «Журналістика» нашого фестивалю, авторка багатьох публікацій в районній  обласній та всеукраїнській пресі.
Галина МАКАРЧУК, голова відділення МАЛіЖ м. Львова, директор Львівського міського координаційно-методичного центру «Галицьке юнацтво»,  була членом журі у номінації «Журналістика» нашого фестивалю, авторка багатьох публікацій   обласній та всеукраїнській пресі.

Номінація  «Електронні засоби масової інформації, сайти та електронні газети»

Любов ЛЮБЧИК (голова)
Боюкага МІКАІЛЛІ, голова філії МАЛіЖ у Азербайджані, письменник.
Маркіян ЛЕХМАН, коментатор-оглядач МАЛіЖ, студент 3 курсу кафедри піар та журналістики Української академії друкарства.

Підномінація  «Шкільні газети»

Йосип ХАМАРДЮК (голова)
Оксана ОНУЧАК, голова філії МАЛіЖ м. Королево, Виноградівського району, Закарпатської області.

Номінація  «Художнє фото»

Ганна КІНАШ (голова)
Валентина РАКОВА, директор Майорівського СБК, Одеської обл., керівник гуртка «Виготовлення сувенірів», аніматор, ведуча різних заходів, захоплюється фотографією, поезією, виготовляє авторські прикраси, цінує справедливість, старанність та порядність.
Сергій РУСАКОВ, кандидат філософських наук, доцент кафедри культорології та філософської антропології Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, ведучий курсів з ораторської майстерності та культурології у школі бізнесу та розвитку для підлітків Start Now.
Христина ОСАДЧЕНКО, соціальний працівник, живе і працює в м .Івано-Франківську, любитель художнього фото.
Андрій БОМЧИК, керівник фотогуртка «Обєктив» Львівського міського координаційно-методичного центру «Галицьке юнацтво». Професійно займається художньою фотографією, працює у туристичній галузі.
Ярослав ГОЛУБЧИК, член Національної спілки фотохудожників України, керівник гуртка АРТ-фотографія Київського палацу дітей та юнацтва, керівник гуртка «Фотостудія» Центру військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник». З першого класу по сьогодення займається фотографією. Десять років переважно плівкою та альтернативною фотографією, тільки ручного друку, за традиційними технологіями. Світлини, надруковані вручну, знаходяться в приватних колекціях та фондах багатьох музеїв.
Тетяна МІШКО, почесний професор МАЛіЖ, заступник керівника Мукачівського відділення- філії, практичний психолог, вища категорія. Була неодноразово головою і членом журі фестивалю.

Номінація «Авторська пісня»

Василь ТКАЧИК  (голова)
Євген ЗАСТАВНИЙ. Музикант і композитор, автор більше 300 музичних творів, дипломант Міжнародної рейтингової програми «Мистецький олімп», лауреат Відкритого Всеукраїнського фестивалю «Пісенний вернісаж», член журі низки фестивалів дитячої та юнацької творчості, директор музичної школи, Заслужений діяч культури України.
Тетяна КИСЛЕНКО. Музикант і композитор, автор музики близько двохсот пісень, учитель музичного мистецтва вищої категорії, учитель-методист, лауреат Відкритого Всеукраїнського фестивалю «Пісенний вернісаж», Заслужений діяч естрадного мистецтва України.
Василь ГРИНЧУК. Музикант і композитор, учасник популярного в кінці ХХ – на початку ХХІ століття гурту «Меркурій», автор знаменитої «Слов’яночки» та десятків інших популярних пісень, дипломант Всеукраїнської рейтингової програми «Золотий фонд нації», лауреат Відкритого Всеукраїнського фестивалю «Пісенний вернісаж», та тричі лауреат Щорічної народної пісенної премії «Галицький шлягер».
Еріка МАРІЯН , учитель музичного мистецтва та мистецтва, учитель-методист, член журі обласного конкурсу "Вчитель року" в номінації "Музичне мистецтво", заступник з виховної роботи Мукачівського ліцею №6, член ГО "Матіца словенска на Україні".
Михайло ТЕРЛЕЦЬКИЙ. Музикант, вокаліст, лауреат і переможець більше двадцяти дитячих та юнацьких фестивалів і пісенних конкурсів, двічі лауреат Відкритого Всеукраїнського фестивалю «Пісенний вернісаж» і лауреат Щорічної народної пісенної премії «Галицький шлягер», Заслужений артист естрадного мистецтва України.
Альбіна АНТОНИШИН. Музикант, вокаліст, випускниця Львівської Національної музичної академії імені Миколи Лисенка, міс Креативність на конкурсі "Княжна Бужан».

Номінація «Дитяче та юнацьке радіо»

Сергій БОНДАРУК (голова)
Наталія ДИМІЦЬКА, голова Сколівської філії МАЛіЖ.
Оксана МАСЛЕЙ,  
голова філії МАЛіЖ Міжгірського  професвйного ліцею, головний редактор радіостудії «Червона Калина».

Номінація «Кіно і відео»

Олеся НОВОСАД (голова)
Анастасія ЯКИМОВИЧ, членкиня громадської організації «Кіномаршрут»
Оксана-Марта ЛУЧУК, членкиня громадської організації «Кіномаршрут»
Софія-Анастасія ТИМЧИШИН, членкиня громадської організації «Кіномаршрут»
Володимир РОПЕЦЬКИЙ, український скульптор, художник-монументаліст, живописець та графік, член Національної спілки художників України, Заслужений діяч мистецтв України, педагог, доцент Української академії друкарства, громадський та політичний діяч, активіст лемківського руху. 

Номінація «Малюнок»

Василь ВОВЧОК (голова)
Олександр СИДОРУК, викладач Ужгородської дитячої школи мистецтв, художник
Ірина ШРАМКО, викладач  Полтавської дитячої художньої школи. Раніше працювала викладачем та  завідуючою  лабораторією  Полтавського національного технічного університету. Архітектурний факультет, кафедра образотворчого мистецтва. Провідним спеціалістом Полтавського відділення Національної спілки художників України,  навчалася у  Національному технічному університеті імені Ю. Кондратюка, кафедра образотворчого мистецтва. м.Полтава.«Лауреат премії ім. Самійла Величка» у номінації «Відображення доленосних подій у творах мистецтва».Нею розроблено авторську освітню програму «Декоративно-прикладне мистецтво», за якою навчаються  учні Полтавської дитячої художньої школи.
Михайло ЙОЛИЧ, художник.

Номінація « Етнографія та народні ремесла»

Катерина  МЕЛЬНИЧУК-ГОВЕРА (голова)
Нальтана КРУК, художник-дизайнер декоративно прикладного мистецтва , гример телебачення України.
Галина КОМАН, аспірант, спеціальність 023 ,,Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація,, Інституту мистецтв, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Марися ТОМАШЕВСЬКА, заступник керівника Івано-Франківського відділення МАЛіЖ,  директор центру етичного та естетичного виховання ,,Марися Моделі Менеджмент,, продюсер та режисер міжнародного дитячого телевізійного проекту ,,Подружки,,. Журналіст, телеведуча.

Номінація «ІТ-технології та роботи»

Беата  БУРДУН (голова)
Світлана ПАЛЬКО, заступниця голови Королівського відділення МАЛіЖ
Сейюб АСАДОВ, голова філії МАЛіЖ (м. Ширван, Республіка Азербайджан)
Надія ДЕРЕВ’ЯНЧЕНКО, Полтавське відділення МАЛіЖ.

Номінація «Хореографія»

Людмила  ФЕДЬО (голова)
Станіслав  ДУРИС
(Польща ), заслужений діяч культури Польщі, співголова Міжнародного Центру «Міся Миру», керівник польського ансамблю танцю «Львів’яне», голова Львівської міської молодіжно-дитячої громадської організації, член Правління федерації польських організацій в Україні.
Олександр КУЛІКОВ (Словаччина, м. Пряшів), балетмейстер народної хореографії, артист, постановник словацьких та закарпатських танців
Мар'яна  ЧЕГІЛЬ,
заступник начальника управління у справах культури,  молоді та спорту,  начальник відділу культури Ужгородської міської ради.  Балетмейстер народної хореографії.

4.Створити номінацію «Електронні засоби масової інформації, сайти та електронні газети» .

5.Внести зміни в Положення про Міжнародний фестиваль «Рекітське сузір’я» у пункті «Вікові групи», а саме:
Молодша вікова група 5-7 років

6.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Голова Правління ГО - ректор МАЛіЖ: В.Ф. Тарчинець

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ