Новини і події

a sabina gawrulko

Учасники XIX Міжнародного фестивалю юних талантів у Кракові над Віслою здійснили захоплювачу екскурсію до Краківського аероклубу, завдяки організаторам Фестивалю – Ірени Кручек виконавчого директора співтовариства «SIEMACHA», ректора МАЛіЖ Василя Тарчинця і керівника спортивного клубу повітряних куль в Кракові Марека Міхалеця.

ДИВІТЬСЯ

Поталанило дітям-першою біля центрального входу їх зустріла директорка аероклубу Сабіна Гаврилко і за її дорученням усім діткам і дорослим її помічники подарували торбинки, почастували мінеральною водою і цукерками. Неймовірні враження отримали ми спостерігаючи за польотами спортивних літачків, якими вправно керували справжні аси.

Родзинкою відвідин було і те, що кожний учасник екскурсії, дочекавшись свої черги міг посидіти у кабіні літаків. Усе це незабаром можете побачити у відеосюжеті керманича МАЛіЖ Василя Тарчинця.

МАЛіЖ_Інформ

Коментарі  

shturman-inter
0 #1 shturman-inter 20.07.2022, 13:04
Дякую за чудову можливість побувати на спортивному летовищі у Кракові й фільмувати польоти для учасників нашого Фестивалю. Особиста вдячність Сабіні Гаврилко директорці Краківського аероклубу за гостинність і добру організацію цього незабутнього дійства.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі