Веб-портал дистанційного творчого навчання

ПОЛОЖЕННЯ

 med nahorody 1

Про літературну премію МАЛіЖ в номінації Поезія ім. Ангеліни Оборіної.

Премія Міжнародної Академії літератури і журналістики (далі - премія) заснована ГО “Міжнародна Академія літератури і журналістики” та Львівським обласним козацьким Товариством Міжнародної Асоціації “Козацтво” з метою увіковічення пам'яті Ангеліни Оборіної, проректора, почесного Академіка МАЛіЖ, поетеси,  лауреата Міжнародної літературної премії “Кредо Франка”, полковника Козацтва України, члена Національної спілки журналістів України.

Премія присуджується один раз у рік одному із членів МАЛіЖ, найкращому юному поету України, не старше 18 років.
Вікові групи конкурсантів (учні):3 – 5 класи; 6 – 8 класи; 9 – 11 класи.

Поезії якого мають велику творчу, духовну, пізнавальну цінність, були опубліковані у “Читальному залі” веб-порталі Міжнародної Академії літератури і журналістики, отримали найбільше позитивних відгуків від юних авторів, що регулярно публікують свої твори на веб-ресурсі МАЛіЖ і є членами МАЛіЖ, а також від керівників відділень, філій та осередків МАЛіЖ, постійних коментаторів- оглядачів, керівництва МАЛіЖ.Остаточне рішення про переможця конкурсу залишається за журі.

Поезія оцінюється за наступними критеріями:

художній рівень (техніка та образність твору);
грамотність;
оригінальність поетичного світобачення;
актуальність і тематична спрямованість;

2.Вручення премії ім. Ангеліни Оборіної відбувається щороку на Міжнародному фестивалі юних талантів “Рекітське сузір'я”. Лауреат премії отримує її
тільки один раз.

Конкурсні твори на адресу журі подають керівники відділень МАЛіЖ, вказуючи посилання на їх публікацію, не пізніше 10 червня поточного року. До розгляду приймаються поетичні твори, що були опубліковані упродовж поточного року.

Відбір конкурсних творів на літературну премію МАЛіЖ здійснює журі, яке створюється за наказом ректора Міжнародної Академії літератури і журналістики.

Журі очолює голова. До його складу, за згодою, входять члени Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, дитячі письменники, відповідальний секретар Міжнародної Академії літератури і журналістики, представник Львівського обласного козацького Товариства Міжнародної Асоціації “Козацтво”.

Основною формою роботи журі є засідання, які веде голова або за його дорученням заступник. Засідання є правомочним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини його складу. Рішення про присудження премії приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів присутніх членів журі.

У разі, якщо при голосуванні результати розподілилися порівну, то голос головуючого на засіданні є вирішальним. Засідання журі проводиться за місяць до вручення премії МАЛіЖ.

Організаційне забезпечення роботи журі, у тому числі оформлення протоколу, інших документів, здійснює відповідальний секретар.

3.Особі, якій присуджується премія, присвоюється звання лауреата літературної премії МАЛіЖ ім. Ангеліни Оборіної у номінації “Поезія” та вручається медаль, відповідне посвідчення Диплом Лауреата і грошова премія в розмірі 1,0 тис. грн. (одна тисяча гривень 00 коп.). Крім того ГО МАЛіЖ передаються кошти в розмірі 1,0 тис. грн. (одна тисяча гривень) для підтримки проекту, друкованих та електронних засобів масової інформації МАЛіЖ.

4.Літературну премію ім. Ангеліни Оборіної можуть отримувати українські та зарубіжні конкурсанти, а також студії, літературні об’єднання, школи, тощо.

ЛАУРЕАТИ ПРЕМІЇ:
Олена ГНАТІВ (2023)

Коментарі  

Lemeh_Natali
+4 #2 Lemeh_Natali 31.07.2023, 19:47
Мудре увіковічнення пам'яті!
OksanaOnuchak050771
+8 #1 OksanaOnuchak050771 05.05.2023, 23:19
Найкраща, на мою думку, шана поетесі!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі