Дитячий кіноклуб
1 1 1 1 1 (1 голос)

las legenii

Лего-мультфільм Назара Солопіхіна, учня Наукового ліцею № 3, учасника літературно-мистецької студії "Перевесло" м. Полтава - (керівник Балагура Тетяна Іванівна).

Дивіться і пишіть коментарі

Чарівна природа України споконвіків вражала людей своєю різноманітністю та красою... Не є винятком і карпатські букові праліси, які майже не зазнали впливу людської діяльності і є надзвичайно важливим джерелом історії розвитку європейських лісових екосистем. Праліси ефективніше, ніж інші ліси, пом’якшують клімат, очищують воду, утримують вуглець, надлишок якого в атмосфері, на думку багатьох вчених, є причиною глобального потепління.

las legenip

Однак людський тиск на ці незаймані ліси постійно зростає, унікальні дерева вирубуються в дуже агресивних темпах. Тож, збереження букових пралісів Карпат як об’єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО є важливим екологічним завданням для України. 

 У цьому фільмі, як завжди, у форматі нашої улюбленої Лего-анімації ви зможете зануритися в неймовірну атмосферу Буковини й пережити захопливі події разом із персонажами цієї історії.

Коментарі  

shturman-inter
+3 #1 shturman-inter 08.02.2023, 20:23
Щойно розташував на нашому веб- ресурсі лего-мультфільм мого юного колеги з Полтави Назара Солопіхіна. Передивився його з великою насолодою і роздумами щодо збереження прадідівських букових лісів. Мультфільм заслуговує найвищої оцінки.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Коментарі