The journal for schoolchildren

Чотири номери маліжанського видання, які вийшли у світ у цьому році.

 


gazeta suzirya 2017 3 4

Журнал-газета «СУЗІР'Я» 2017 №3-4

ВИКАЧАТИ

Про історичну подію у житті МАЛіЖ – проведення 3-ї позачергової конференції – розповідає на перших сторінках видання спецкор МАЛіЖ Ксенія Янко.

Публікується також колективне Звернення делегатів 3-ї конференції до Прем'єр-Міністра України Володимира Гройсмана щодо надання коштів для технічного супроводу сайту Міжнародної академії літератури і журналістики.

У колективному зверненні делегатів конференції до голови Державного агентства лісових ресурсів України Христини Юшкевич йдеться про збереження довкілля для майбутніх поколінь і проведення з цією метою Міжнародного фестивалю юних талантів під тематичним гаслом «Чисте довкілля – багата Україна!». Делегати конференції запрошують посадову особу підтримати творчу юнь й відвідати дитячий фестиваль і відзначити переможців конкурсних змагань у 13-ти номінаціях.

На наступних сторінках видання опубліковано твори активних авторів: Прикарпаття, Одеси, Тернополя.

Серед дитячих роздумів і тем є і дорослі – нотатки із звітно-виборної конференції журналістів Львівщини «Кузня, у якій завжди горить вогонь творчості». Своїми роздумами ділиться про діяльність колег, делегат і голова первинної журналістської організації газети «Акцент» Василь Тарчинець.

Яскраві художні фотопортрети україночок у вишиванках подала до нашого видання Катерина Дугарова із м. Бахмута, що на Донеччині.

Спогадами про майбутній фестиваль ділиться Наталія Ковальська, керівничка Бахмутського відділення МАЛіЖ.

Про сестринську любов розповідає Катерина Шинкарева із Вінниці. У кореспонденції Василя Тарчинця «Зустрічай, Міжгір'я, Рекітське сузір'я!» йдеться про наступний фестиваль.

 

gazeta suzirya fest 2017 7

Газета «СУЗІР'Я ФЕСТ» 2017 №7

ВИКАЧАТИ

Про зворушливу зустріч учасників Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузіря – 2017», який відбувся під тематичним гаслом «Чисте довкілля – багата Україна!».

Враженнями від фестивалю поділились Ангеліна Оборіна, проректор і почесний професор МАЛіЖ, маліжани Мукачева, Ужгородщини, Радивилівщини, Слов'янська, Львова, Івано-Франківська, Івано-Франківщини.

 

gazeta suzirya fest 2017 8

Газета «СУЗІР'Я ФЕСТ» 2017 №8

ВИКАЧАТИ

На першій сторінці опубліковано фоторепортаж «Перші враження учасників фестивалю із Полтави» Ольги Бариш і Анни Тимошенко.

У цьому ж номері роздуми про фестиваль Ірини Кислої.

Зацікавлять найбільш вибагливішого читача твори юних майстрів художнього слова із Одеси, Червонограда, Ужгорода, Радивилівщини.

 

gazeta suzirya fest 2017 9 10

Газета «СУЗІР'Я ФЕСТ» 2017 №9-10

ВИКАЧАТИ

Про проведення Моста миру і урочисту церемонію відкриття Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я – 2017» розповідається у фоторепортажі на 1-й сторінці.

Інтерв'ю із Василем Тарчинцем, ректором МАЛіЖ підготувала і провела маліжанка Червонограда Ольга Бучек.

Вміщена також інформація про володарів гран-прі та переможців у 13-ти номінаціях.

Змістовний і цікавий нарис про Почесного президента нашого фестивалю Володимира Ковалика підготував почесний професор МАЛіЖ, письменник Андрій Дурунда.

Сумною новиною поділилася редакція видання про кінець земного життя славної поетеси-піснярки, почесного академіка МАЛіЖ Лідії Шевело (Худаш), опубліковано нарис про її життєвий шлях.

Рецензію на нову поетичну збірку Маріанни Салай-Пак «В одежі слова» відгукнулася Тетяна Балагура, Герой України, керівничка Полтавського відділення МАЛіЖ. Опубліковано також інформацію про вручення подяки міському голові Ужгорода за сприяння в участі маліжан Ужгорода у цьогорічному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я».

Серед багатьох фестивальних подій є і видання четвертої колективної книги МАЛіЖ. Її упорядник Василь Тарчинець отримав Диплом 1-го ступеня літературно-краєзнавчого конкурсу ім. Мирона Утриска.

 

You don`t have enough rights to comment. Sign Up or log in to the site.

CHICAGO
KYIV
BAKU
ALMATY