Creative Laboratory for Children and Youth
1 1 1 1 1 (0 Votes)

alina bardakova 14 rokiv

Author's poetic and prose works, fairy tales, satire are brought and recited here, works of other authors are clearly recited in many languages ​​of the world. They have the opportunity to see the world and works of students, mentors of creative youth, share experiences of writing multi-genre thematic works, communicate live online, offer an interesting project, conduct a master studio.

1 1 1 1 1 (1 Vote)

a olesa chust

На конкурс XIX Міжнародного фестивалю юних талантів "Рекітське сузір'я"

Цікава історія їжачка - мандрівника, який  через свою допитливість вирушив у незнайому дорогу. Там він знайшов собі друга. А що трапилось з ним далі, ви дізнаєтесь переглянувши мультфільм?!

ДИВИТИСЯ

1 1 1 1 1 (3 Votes)

a bdsilka jla tazunez

І виростають поколіня
Котрі не чули тишини.
О, найстрашніше з літочислень
Війна – війною – до війни!
/ Л. Костенко /

Сьогодні вже 15 квітня, а незламний український народ живе й далі 24.02… Це найстрашніша сторінка в історії кожної людини, яка знає, що таке вишитий рушник, що таке вишиванка, що така паляниця, що таке молитва.

1 1 1 1 1 (0 Votes)

mowa poltawa

ДИВИТИСЯ / СЛУХАТИ

У Полтаві дню рідної мови 21 лютого учасники літературно-мистецької студії «Перевесло», учні групи ОГ-24 КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І. П. Котляревського», присвятили читання вірша М.Рильського й створили ролик, натхненно втілюючи задум автора й любов до слова українського.

1 1 1 1 1 (2 Votes)

yla tazunets 2 video

Усім привіт із міста Лева!

Людина народжується в цьому світі з певною місією, але чи знає вона своє призначення..? Звичайно, що ні. Безперечно, кожен здатен змінити життя, навіть розмалювавши його уявним пензлем із фарбою.

Мене змалку навчали, що потрібно брати все, що дає нам світ, долати вершини, занурюватись з головою у діяльність, яка дійсно до вподоби.

Поступивши у Львівський національний університет ім. Івана Франка за спеціальністью «Міжнародні відносини», мій творчий час не зупинився, адже я зрозуміла, як це писати вірші на перервах між парами, шукати естетику львівських вуличок, яку неодмінно можна описати у своїй новій поезії.

І тепер творчий доробок маліжан можна не тільки прочитати на нашому веб-порталі, а й прослухати у відеожурналі «Бджілка», який засновано за ініціативи нашого керманича Тарчинця Василя Федоровича. Тому долучайтеся і створюймо разом дружню і творчу атмосферу!

Приємного перегляду!

1 1 1 1 1 (0 Votes)

poltawa rjabiko tetjana

Усім привіт!

Часом дійсно важко вберегти свій вогник: хвилі проблем, сумнівів, розчарувань затоплюють наш човен світла, радості та добра. Але чи насправді вогонь усередині згасає?

Я вірю, що ні! Просто у вирі подій ми забуваємо про нього, але він про нас – ніколи. Те, що запалене, щоб гріти, не так легко згасити! Тому закликаю кожного не губити свій вогонь, а розпалювати його своїми мріями та діями!

Тетяна РЯБІКО,
Полтава, «Перевесло»

CHICAGO
KYIV
BAKU
ALMATY

Comments