junesko

Сьогодні, 20 січня відбулося спільне засідання Міжнародної академії літератури і журналістики за участю голови Правління Міжнародного Центру ЮНЕСКО Михайла Кота.

Було розглянуто звернення голови філії МАЛіЖ у Азербайджані Боюкага Мікаіллі щодо партнерства МАЛіЖ і МЦ ЮНЕСКО Міжнародного фестивалю у м. Баку «Слухайте голос світу!».

На Правлінні вирішено підтримати пропозицію щодо партнерства Міжнародного фестивалю «Слухайте голос світу!» спільно із МАЛіЖ і МЦ ЮНЕСКО, для чого слід виготовити спільний рекламний логотип МАЛіЖ і МЦ ЮНЕСКО.

Така підтримка буде надана лише за умови отримання нами відповідного Положення про цей Міжнародний фестиваль та програми його проведення.

За поданням засновників та організаторів Міжнародного фестивалю «Слухайте голос світу!» МАЛіЖ і МЦ ЮНЕСКО відзначить спільними відзнаками за організаційно-творчу роботу керівників цього проекту.

Правлінням запропоновано керівництву фестивалю запросити двох представників-партнерів у м. Баку для ознайомлення із методикою проведення цього фестивалю. Кошти на проїзд і проживання має забезпечити запрошуюча сторона.

Прес-служба Міжнародного Центру ЮНЕСКО

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Новини МЦВП ЮНЕСКО

kwity lemech

Вітаємо Михайла Петровича Кот!

27 квітня 2021

Голові Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО
КОТ М.П.

azerbaidzan prapor

To the Rector of the International Academy ofliterature and journalism

05 квітня 2021

To the Rector of the International Academy ofliterature and journalism

Tarchynets V.

Dear...

angelina oborin

Ковід – не кара за гріх

18 березня 2021

Пишу цю статтю з молитвою і Богом перед собою. Не можу не написати і описати те, що довелося...