junesko

Сьогодні, 20 січня відбулося спільне засідання Міжнародної академії літератури і журналістики за участю голови Правління Міжнародного Центру ЮНЕСКО Михайла Кота.

Було розглянуто звернення голови філії МАЛіЖ у Азербайджані Боюкага Мікаіллі щодо партнерства МАЛіЖ і МЦ ЮНЕСКО Міжнародного фестивалю у м. Баку «Слухайте голос світу!».

На Правлінні вирішено підтримати пропозицію щодо партнерства Міжнародного фестивалю «Слухайте голос світу!» спільно із МАЛіЖ і МЦ ЮНЕСКО, для чого слід виготовити спільний рекламний логотип МАЛіЖ і МЦ ЮНЕСКО.

Така підтримка буде надана лише за умови отримання нами відповідного Положення про цей Міжнародний фестиваль та програми його проведення.

За поданням засновників та організаторів Міжнародного фестивалю «Слухайте голос світу!» МАЛіЖ і МЦ ЮНЕСКО відзначить спільними відзнаками за організаційно-творчу роботу керівників цього проекту.

Правлінням запропоновано керівництву фестивалю запросити двох представників-партнерів у м. Баку для ознайомлення із методикою проведення цього фестивалю. Кошти на проїзд і проживання має забезпечити запрошуюча сторона.

Прес-служба Міжнародного Центру ЮНЕСКО

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Новини МЦВП ЮНЕСКО

odecca praporr

Разом ми – сила!

22 лютого 2022

20 лютого в Одесі від Соборної площі о 12:00 розпочалася патріотична хода – Марш Єднання....

monastur derman

Духовна слава і велич

20 лютого 2022

Я дуже щаслива і радію з того, що на своїй життєвій ниві зустріла  чудову людину –...

magerramow rufat asmar

We will open a video magazine for younger students

13 лютого 2022

For the first time on the MALIJ website, we posted a video in which junior schoolchildren in...