junesko

Сьогодні, 20 січня відбулося спільне засідання Міжнародної академії літератури і журналістики за участю голови Правління Міжнародного Центру ЮНЕСКО Михайла Кота.

Було розглянуто звернення голови філії МАЛіЖ у Азербайджані Боюкага Мікаіллі щодо партнерства МАЛіЖ і МЦ ЮНЕСКО Міжнародного фестивалю у м. Баку «Слухайте голос світу!».

На Правлінні вирішено підтримати пропозицію щодо партнерства Міжнародного фестивалю «Слухайте голос світу!» спільно із МАЛіЖ і МЦ ЮНЕСКО, для чого слід виготовити спільний рекламний логотип МАЛіЖ і МЦ ЮНЕСКО.

Така підтримка буде надана лише за умови отримання нами відповідного Положення про цей Міжнародний фестиваль та програми його проведення.

За поданням засновників та організаторів Міжнародного фестивалю «Слухайте голос світу!» МАЛіЖ і МЦ ЮНЕСКО відзначить спільними відзнаками за організаційно-творчу роботу керівників цього проекту.

Правлінням запропоновано керівництву фестивалю запросити двох представників-партнерів у м. Баку для ознайомлення із методикою проведення цього фестивалю. Кошти на проїзд і проживання має забезпечити запрошуюча сторона.

Прес-служба Міжнародного Центру ЮНЕСКО

 
ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Новини МЦВП ЮНЕСКО

staro epigon

Запрошуємо до участі у ІІІ відкритій Міжнародній конференції

24 січня 2021

ОС «Міжнародна наукова школа універсології»
Міжнародний Центр впровадження програм ЮНЕСКО
...

azeduazzz

Про діяльність Міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО знають в Азербайджані

24 січня 2021

Мікаіллі БОЮКАГА Голова філії Міжнародної академії літератури і журналістики в Азербайджані,...

oon prapor

75 років з дня заснування ООН

11 січня 2021

Урочиста віртуальна дистанційна академія з нагоди 75 років з дня заснування Організації...