junesko

Сьогодні, 20 січня відбулося спільне засідання Міжнародної академії літератури і журналістики за участю голови Правління Міжнародного Центру ЮНЕСКО Михайла Кота.

Було розглянуто звернення голови філії МАЛіЖ у Азербайджані Боюкага Мікаіллі щодо партнерства МАЛіЖ і МЦ ЮНЕСКО Міжнародного фестивалю у м. Баку «Слухайте голос світу!».

На Правлінні вирішено підтримати пропозицію щодо партнерства Міжнародного фестивалю «Слухайте голос світу!» спільно із МАЛіЖ і МЦ ЮНЕСКО, для чого слід виготовити спільний рекламний логотип МАЛіЖ і МЦ ЮНЕСКО.

Така підтримка буде надана лише за умови отримання нами відповідного Положення про цей Міжнародний фестиваль та програми його проведення.

За поданням засновників та організаторів Міжнародного фестивалю «Слухайте голос світу!» МАЛіЖ і МЦ ЮНЕСКО відзначить спільними відзнаками за організаційно-творчу роботу керівників цього проекту.

Правлінням запропоновано керівництву фестивалю запросити двох представників-партнерів у м. Баку для ознайомлення із методикою проведення цього фестивалю. Кошти на проїзд і проживання має забезпечити запрошуюча сторона.

Прес-служба Міжнародного Центру ЮНЕСКО

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Новини МЦВП ЮНЕСКО

soll lviv 3

Новорічний концерт «Шлях до мрії»

30 грудня 2022

У Львівській опері напередодні Різдва Христового і Нового 2023 року відбувся концерт учнів...

kolping gryppa

Thanks for the cooperation and help!

13 жовтня 2022

With the approval and invitation of Jozef Sikorski, coordinator of the campaign "Solidarity...

jjud krakow duplom

Awards for charity

25 вересня 2022

At a specified time in the center of the Jewish community in Krakow, Ukrainians who temporarily...