gerb ZU s

В університеті заплановано низку подій, присвячених святкуванню 101 річниці від дня заснування університета на святкуванні дня народження Університету «ЖДУ імені Івана Франка», адже лише разом усі викладачі, співробітники та студенти створюють родинну атмосферу, у відомому  у цілому світі - вашому вищосму навчальному  закладі!

Прийміть найщиріші вітання від Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО, «Міжнародної академії літератури і журналістики» та Міжнародного Центру «Місія Миру»

З нагоди Вашого ювілею вітаємо Вас. Це життєвий досвід, це роки щастя і турбот, радощів і прикрощів. Усе зроблене Вами – непідвладне плину часу. Бажаємо Вам міцного здоров’я та людського щастя. Ви професіонали своєї справи. Ви завжди сповнені ідей та енергії для втілення їх у життя. Бажаємо Вам безмежних можливостей! Бажаєм щастя і достатку, Ясного неба і тепла, В житті Вам згоди й порядку, Щоб доля світлою була. В роботі – успіхів, везіння, У справах – вічного горіння!

Від душі любові Вам бажаєм І хай Вам Господь Бог допомагає.

Щоб у житті завжди щастило Вам, Щоб йшли вперед Ви, швидко й легко, І кожен крок життєвої дорогий Хай буде всипаний чарівними дарами! Щоб творчі ідеї лилися рікою і втілювалися в реальному житті. Нехай удача супроводжує в будь-яких починаннях. Любові і розуміння на роботі. В очах любов, натхнення і надії . І ми бажаємо, щоб заповітні мрії Не припиняли радісний політ. Нехай Ваші очі світяться щастям, а робота приносить лише радість! А за душевність, життєлюбність, відкритість і доброту доля винагородить міцним здоров’ям, любов’ю і щастям. Ви надаєте грунтовності, строгості й надійності і завжди можна покластися в самому скрутному питанні. Завдяки Вам з упевненістю можемо дивитися в майбутнє.

Нехай людська вдячність і пошана будуть вірними супутниками на довгі та благії літа.

Бажаємо здоров’я, як криця міцного, Будьте душею завжди молоді. Хай Вашу долю освітлюють зорі, А щастя рікою вливається в дім. Хоч було тривог в житті немало, Та не будемо згадувать сумне, Бо горить в душі іще багаття, Вогонь горить – це головне. На довгий вік, на многії літа, На шану від людей, Стелися, доле, крізь усе життя, Лише добром для доброї людини. Нехай старання Ваші і труди Помножать успіх в колективі, Живіть в добрі і радості завжди, Та будьте все життя щасливі!

12. 10. 2020

Кот Михайло Петрович
Голова Правління Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО

Тарчинець Василь Федорович
Ректор «Міжнародної академії літератури і журналістики»

Огірко Ігор Васильович
Професор МАЛіЖ, доктор фізико-математичних наук, спеціаліст з інформаційних мультимедійних технологій Українська академія друкарства, завідувач кафедри інформаційних мультимедійних технологій

Йосип Олександрович ХАМАРДЮК
Віце-президент Міжнародного Центу «Місія Миру»

ЧИКАГО
КИЇВ
БАКУ
АЛМАТИ

Новини МЦВП ЮНЕСКО

kolping adr odun

На зйомках відеофільму

06 червня 2023

За участю працівників та активістів  фундації Кольпінга в Кракові cтворюється новий відеофільм.

...
a oborina teslugiw

Прийдіть до Ангеліни Оборіної!

03 травня 2023

Після чималих перешкод, тіло Ангеліни Оборіної з Чехії, доправлено  до України. Про це...

duplom karitas

Дипломи за благодійність

25 квітня 2023

Дипломом Міжнародного Центру ЮНЕСКО і Міжнародної Академії літератури і журналістики відзначено...