Веб-портал дистанційного творчого навчання
1 1 1 1 1 (2 голосів)

(Особиста думка)

Регулярно слухаю радіо, дивлюся телебачення, читаю друковані ЗМІ й інтернет-видання, де черпаю й узагальнюю інформацію щодо необхідності вакцинування від коронавірусу. Також спілкувався з багатьма знайомими, які вже пройшли курс вакцинації... Різні думки, різні аргументи. Але хочу висловити свій погляд на цю проблему.

За даними Міністерства охорони здоров'я України, в нашій державі знову зростає кількість хворих на ковід. Пандемія, незважаючи на роботу центрів вакцинації, не збирається відступати через те, що багато громадян не довіряють вакцині, ствердуючи про її неефективність. Отож, не проходять курсу щеплення. У соціальних мережах та інших інтернет-ресурсах поширюються фейки, що «вакцинація викликає захворювання на самий же коронавірус», «через вакцину люди стають безплідними», «щеплення послаблює імунітет»... Повідомляємо: особи, які захворіли коронавірусом і потрапили під ВХЛ або померли, не були щеплені. Вакцина від хвороби допомагає запобігти її перенесенню у важкій формі, виробити імунну систему тощо.

Для того, щоб записатися на вакцинацію і отримати щеплення від хвороби, а згодом і Ковід-сертифікат задля пропуску в громадські місця, варто перевіритись у сімейного лікаря. Особам, яким не можна вакцинуватися, достатньо здати плр-тест на антитіла, щоб отримати Ковід-сертифікат.

Відтак, якщо буде вакциновано більшість населення країни, то в освітніх закладах знову буде проводитись навчання у звичному режимі, не буде обмежень на відвідування кафе, театрів, кінотеатрів, концертів...

Тому МОЗ рекомендує (і я погоджуюсь з цим) громадянам пройти обстеження у медичних працівників та вакцинуватись, аби запобігти поширенню хвороби. Вибір вакцини залишається за пацієнтом, адже саме він вирішує, якій довіритись.

Коментарі  

Ісаєвич
+4 #2 Ісаєвич 20.10.2021, 11:54
Думка Маркіяна слушна і переконлива в тім, що вакцинація майже єдиний шлях до подолання коронавірусу.
На Землі були різні епідемії і їх подолали тільки після винаходів вакцини.
admin-malig
+5 #1 admin-malig 19.10.2021, 15:27
Цілком поділю думку Маркіяна. Кілька місяців тому вакцинувався разом із дружиною. У народу кажуть :" Скільки людей, стільки і думок", але у даному випадку треба діяти і захистити себе і оточення від страшного недуга від якого потерпають люди всієї Землі. Вакцинація зменшить ризик і цим не варто нехтувати.

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 

Коментарі

Новеньке у блогах

now duwo

Білий сніг на багряному листі

Василь Тарчинець
29 листопада 2021

Владик підійшов до вікна, глянув у нього і радісно вигукнув:

– Тату, йди подивися, надворі...

lubomira mandziy

Başsağlığı

Seyyub Asadov
27 листопада 2021

Lubomira Mandziy (10 мая 1973 - 27 noyabr 2021) əbədiyyətə qovuşmuşdur.

Ukraynalı alim, dövlət...

Гіркота розлуки

Маркіян Лехман
23 листопада 2021

Здавалося, що в них зростають крила,
Що щастю їхньому нема й не буде меж.
Але вона його все ж...

У твоєму полоні

Маркіян Лехман
19 листопада 2021

Неначе я потрапив в твій полон...
Чарівна мить ця Вічністю постала.
Відчув я дотики твоїх долонь,

ММДВМ («Моя маленька дівчинко в мені...»)

Олена Федюра
16 листопада 2021

Сіріють ночі, тускнуть вечори,
Інколи є схожість між віршами.
Наскільки часто сон
Краде із вуст...