Веб-портал дистанційного творчого навчання
1 1 1 1 1 (3 голосів)

Полтава, "Перевесло", Анастасія Струкова

Було мені сумно, я дещо нудьгувала. Усе думала: що б таке зробити. Подивилася на стелю. На жаль, нічого не спало на думку. Як ось мій улюблений ведмедик Мишко, що сидів на підвіконні, якимось потаємним своїм поглядом дав привід погортати альбом. З Мишком маю купу фоток. Тож розгортаю старий фотоальбом, який трохи припав пилом з минулого року.

Кажуть, що головне – спогади, а фотографії можуть затьмарити яскравість моменту. Проте якби не вони, я б навіть не згадала деякі події, усмішки, цікавинки, незабутні кадри. Хочу з вами ними трохи поділитися. Тому одягайте теплий светр, бо зима надворі, заварюйте запашну каву й поринайте в мій щирий та затишний твір.

Перше фото. Маленька Настуся років чотирьох. Усмішка до вух у щасливого дитяти з ведмедиком у руках, яке ледь не засне, проте намагається гідно витримати свій день народження до кінця.

Ось інше фото, де я вже майже доросла. Мені цілих вісім рочків, гордовито стою в рожевому капелюсі, фіолетовій сукні, на маминих каблуках та з сумкою, яку подарував братик. А макіяж який! Варенням губи й щічки обмазала. Уся така модна та стильна. Мій Мишко поряд, дивиться закоханими очима й не уявляє, як його Настуся так швидко виросла. Та вже на наступному фото сам із варенням на губах сидить у моїй сумці.

Третє фото: мені майже 11, святкую Новий рік. Стою біля ялинки та тримаю ролики, які так давно хотіла отримати в подарунок. На наступному фото я вже на них. Зовсім не хочу той день згадувати: боляче впала…

На сьогодні останнє фото: напередодні дня народження брата намагаюся сховати подарунок йому ж. Хоча це й не дуже вдала світлина, та все-таки не передати словами ті емоції та страх, що не встигну сховати подарунок під подушку й брат не матиме сюрпризу. Дивлюся на це фото й ніяковію, бо кумедно виглядаю. Та приємного більше, тому що згадуються щире здивування й радість брата. Якось так… Спогади…

Знайдіть сімейний фотоальбом, згадайте щось незабутнє й хвилююче.

Коментарі  

markrk21
+1 #2 markrk21 09.05.2021, 10:22
Цікаво і корисно!
Ісаєвич
+1 #1 Ісаєвич 04.05.2021, 18:07
Спробував слідувати порадам авторки, та ВЕСНА сховала усе зимове вбрання у "зимовий відстійник-шафу . Тому слухаю під ку-ку зозулі, щебіт інших пташок "ві-чі-чі-рєчі- річі-чу-чу-ні.. ." та запахи весни. А хочеться(згадал ося прислів'я про ложку), бо дуже цікаво. Адже йдеться про події уже дорослої(вісім рочків) панянки. А чим далі - тим цікавіше.
Ось як слід з користю проводити інколи свій вільний час.
Дуже гарно вийшло, ДЯКУЮ!

У Вас недостатньо прав для коментування. Заеєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.

 

Коментарі

Новеньке у блогах

Чи потрібно вакцинуватись?

Маркіян Лехман
19 жовтня 2021

(Особиста думка)

Регулярно слухаю радіо, дивлюся телебачення, читаю друковані ЗМІ й...

На хвилі осені

Катерина Говера, м. Івано-Франківськ
12 жовтня 2021

Осінь – твій килим витканий із листя,
І плаче небо укриваючи своїм плащем.
Міради дощових краплин...

Золотава осінь

Катерина Говера
11 жовтня 2021

Сьогодні осінь стукає в віконце,
На дворі листя опада.
І вже не гріє, тільки світить сонце,
А...

Слова під плащем

Олена Федюра
11 жовтня 2021

(верлібр)

Осінь
Теплом на долоні,
Вітром між пальців,
Вологістю очей
Свідчить про свою присутність.

Старий дуб стоїть...

Маркіян Лехман
03 жовтня 2021

У прекрасному селі Добрячин Червоноградського району біля церкви Воздвиження Чесного Хреста...