baner
baner
За мир в Україні і світі та європейську єдність!

logo fest ua

Наші відеокамери і мікрофони встановлено на XIX Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я». Дивіться і слухайте, пишіть коментарі, поширюйте цю новину серед своїх друзів, рідних і знайомих, приєднуйтеся до громадської і творчої роботи МАЛіЖ, яка надає великі можливості для самовдосконалення і вибору професії юними обдаруваннями.

Один дотик пальця – і ви побачите:

  • 8 липня (п'ятниця), 11:00–12:00 – Урочисте відкриття XIX Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я».

  • 7 серпня (неділя), 10:00–13:30 – Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсних змагань.

  • 10 серпня (середа), 10:00–12:00 – Гала-концерт; святкова церемонія завершення XІX Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я».

Не пропустіть!

На берегах бурхливої Тиси, на місці першої стоянки первісних людей, у місцині, де Станіслав Граматик переписав одне з найдавніших Тетраєвангеліє, де височить гордий замок Ньолаб, на батьківщині Василя Вароді та Василя Густі, в мальовничому селищі Королеві стартує ХІХ Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості "Рекітське сузір'я"

Вітаємо! Урочисте відкриття XІХ Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір'я – 2022» , який втретє проводиться в дистанційному форматі. З вітальним словом до учасників фестивалю звертається ректор МАЛіЖ Василь Тарчинець і урочисто відкриває велике літературно-мистецьке свято. Ведучі фестивалю Вікторія Яким та Андрій Фодор надають слово поважним гостям Фестивалю і представляють юних учасників та конкурсантів. 

Віват Фестиваль! Живи МАЛіЖ!

 

Urochyste vidkryttia 19 festyvaliu

 

Дивіться урочисту церемонію  підбиття підсумків головами журі і оголошення володарів гран-прі, іменних премій, дипломантів і переможців конкурсних змагань ХIX Міжнародного фестивалю юних талантів «Рекітське сузір’я-2022», який втретє проводиться в онлайн.

Багато зусиль для підготовки  відео-трансляції   доклали голови журі, ведучі фестивалю Андрій і Єлена Фодор, Вікторія Яким та їх наставники: Оксана Іванівна Онучак, Cвітлана Ярославівна Палько, Антоніна Юріївна Фодор, а також Катерина Монда.

Усім маліжанам рекомендуємо ввійти на сайт за своїм логіном, подивитися відео-трансляцію  й написати свої коментарі, а також поширити цю подію на  сторінках у соціальних мережах на сайтах наших партнерів в Україні і зарубіжжі.

Приємного усім перегляду і щирі вітання переможцям конкурсних змагань.

Пресслужба Міжнародної академії
літератури і журналістики

 

pidsumky

Бурхливими хвилями омиває свої берега Тиса... Вічні слова Євангеліє тихо відлунюють... Століттями Королево пише власну історію на тлі різноманітних подій. Сьогодні Королівське відділення МАЛіЖ мало честь стати організаторами фестивалю "Рекітське сузір'я 2022". Та от питання: чи вічні ці події? Чи вічно Тиса водограями дзюрчатиме? Чи житиме слово святе? Чи продовжуватиме Королево свою славнозвісну історію? Чи фестиваль та маліжани будуть завжди?

Сьогодні ми, підсумувавши результати, насолоджуємося соковитими плодами творчості дітей. Пропонуємо поринути у фестиваль ще раз і згадати крок за кроком все, що відбувалося на ньому. Хай Фестиваль "Рекітське сузір'я" живе в наших серцях приємним спогадом. Все почалося із дитячої руки, яка взяла перо і пензель, музику і слово, інженерію й танець. І об'єднали ми все це у пречудове гроно, що й є нашим фестивалем "Рекітське сузір'я 2022". Далі варто відзначити всіх, хто невтомно працював над тим, аби ми побачили й відчули всю повноту фестивалю. Звичайно ж, це керівник Василь Федорович Тарчинець, організатори-королівчани та журі з різних куточків України і Європи. Всі ми щодня робили все, аби об'єктивно були перевірені конкурсні матеріали,щоб результати були оголошені на вищому рівні, аби ми насолодилися церемонією закриття сповна. Щиро хочемо всім подякувати за цей чудовий фестиваль. Кожен із нас, учасників та організаторів, - маленька виноградина величного й неперевершеного грона.

Тож хай живе фестиваль! Хай буде мир! Хай буде життя! Тиса, Євангеліє, Королево -- наш дев'ятнадцятий фестиваль - все це вічне, безперечно.

 

Пресслужба Міжнародної академії
літератури і журналістики

 Obkladynka hala kontsert